אודותינו


מוצרים טבעיים בית יצחק נוסדה בשנת 1993 במושב בית יצחק שבשרון. חזונו של המייסד, חקלאי בעברו, היה להביא את התוצרת החקלאית האיכותית ביותר אל הצרכנים בשווקים ובחנויות המובחרות. 
תחילת הדרך הייתה רצופה במכשולים אך ההתמדה והעקשנות השתלמו והוא הקים בעשר אצבעותיו בית אריזה למילויי של שמן זית ודבש –  שני מוצרים חקלאיים אשר היו מאז ומעולם קרובים לליבו.
 
לאחר מספר שנים, החליט להרחיב את סל המוצרים והחל לבשל קונפיטורות ומעדני 100% פרי ללא תוספת סוכר בשיטות ביתיות, כל זאת תוך כדי שמירה על איכות חומרי הגלם ושימוש ברכיבים טבעיים בלבד.
 
במהלך השנים העסק התפתח, וכיום אנו מייצרים ומשווקים בארץ ובחו"ל מגוון מוצרים רחב כגון: ריבות, קונפיטורות, מעדני 100% פרי ללא תוספת סוכר, חטיפי פירות טבעיים, קונפיטורות עם נגיעות אלכוהול, ממרחים מלוחים על בסיס שמן זית, ממרחי ירקות למיניהם הן לשוק הקמעונאי; רשתות שיווק, בתי טבע, סופרמרקטים, מעדניות, חבילות שי, וועדי עובדים, מכולות ועוד.
והן לשוק המקצועי; בתי מלון, בתי חולים, בתי קפה, צימרים, מאפיות, קונדיטוריות ועוד.
 
ערכי היסוד שלנו מושתתים על אהבת הארץ, איכות בלתי מתפשרת, תמיכה בקהילה והמון אהבה – כל אלו מאפשרים לנו להביא אליכם את התוצרת הטבעית והאיכותית ביותר אליכם הביתה.
 
מוצרינו נמצאים בהשגחת הרב האזורי נחום שיר ובהשגחת הבד"ץ חוג חתם סופר בני ברק.